Projekto vieta

Visų Šventųjų gatvė – gilios Senamiesčio dvasios apglėbta vieta. Ši gatvė pasižymi solidžia kaimynyste, gilia istorija ir ramybe. 1952 m. ši gatvė buvo vadinama Lazdynų Pelėdos gatve.


Kadaise Vilniaus Senamiestyje, Visų Šventųjų gatvėje, šiame pastate, ilgu koridoriumi lyg keliu be pabaigos melsdamiesi vaikščiojo senosios regulos karmelitų Visų Šventųjų vienuolyno vienuoliai.


Jau senokai šiame vėlyvojo baroko pastate prie Visų Šventųjų bažnyčios vienuolių nebėra. Tačiau išliko nedidelės vienuolių celės su mažais langeliais ir aukštais skliautais, kurios byloja apie kitokį gyvenimą. Kai kuriose jų dar sovietiniais laikais buvo įrengti kuklūs butai.


Tai – gatvė su išskirtine architektūra, kuri dera su šių dienų tendencijomis neišbraukdama istorijos ir prisiminimų. Komplekso pastatai įkomponuoti į 53 senamiesčio kvartalą tarp dviejų svarbių miestui gatvių – Pylimo ir Visų Šventųjų. Jų fasadai yra šių senamiesčio gatvių formantės. Abu komplekso kiemo korpusai priglausti prie kaimyninių pastatų posesijinių sienų.


„Visų Šventųjų 7“ įsikūrė laiko ir istorijos brandintoje vietoje. Pro savo namų langus galėsite grožėtis Senamiesčio vaizdais, klausytis jo istorijų ir kurti savąsias! Tai – galimybė jausti nuostabius sodo kvapus, mėgautis ramybe, klausytis sienų, kurios pasakos šimtus metų pamirštas tiesas ir mėgautis šiltu vėju savo nuosavose terasose.


Rūmų istorija – tai pjesė, atlikite savo gyvenimo vaidmenį čia!