Inovacijos

visų šventųjų 7
Šildymo sistema

Pastato, esančio Visų Šventųjų g.7, šildymo sistemą sudaro: modernus naujai įrengiamas šilumos punktas tik su karšto vandens šilumokaičiu ( įprastiniai šilumos punktai turi du šilumokaičius : karšto vandens ir šildymo) bei akumuliacine talpa ir individualiu šilumos punktu kiekvienam bute.

 

Buto šilumos mazgai jungiami prie vietinės šildymo sistemos. Šis šilumos mazgas skirtas aprūpinti butą šaltu ir karštu vandeniu bei šiluma. Šiluma į mazgą tiekiama iš vietinės šildymo sistemos  centralizuotų tinklų. Karštas vanduo ruošiamas šilumokaityje pratenkančio vandens principu.

Skaityti daugiau

Privalumai:

  1. Visiškai individualus reguliavimas, platus pritaikymas. Galima šilumą padidinti/ sumažinti, visiškai atjungti, naudoti karštam vandeniui, grindiniam, radiatoriniam ar kombinuotam  šildymui.
  2. Itin stipriai sumažėja šildymo išlaidos (recirkuliacijos sąnaudos  sumažinamos iki minimumo, nesinaudojama miesto šildymo sistema). Visais įprastiniais atvejais šilumos išlaidos sudaro  tik apie 60 % nuo gaunamų sąskaitų  sumos, 40 % sumos sudaro recirkuliacijos nuostoliai . Vietoje dviejų šilumokaičių pagrindiniame punkte bus naudojama tik vienas ( tokiu būdu recirkuliacijos sąnaudos mažėja pusiau, nes į apartamentus šiluma keliauja vienu vamzdžiu). Daug šilumos taupoma ir kitu keliu, šilumos punktas šilumą tiekia ne iš šilumos punkto tiesiogiai, bet iš akumuliacinės talpos  (iš centralizuotų miesto sistemų  imama tik šiluma akumuliacinės talpos šilumai pakelti ).
  3.  Nėra jokių šildymo sezonų. Projekto modernus šilumos punktas  naudoja tik vieną karšto vandens šilumokaitį, kuris neatjungiamas ištisus metus, karštas vanduo miesto sistemoje cirkuliuoja visa laiką ir už tai reikia mokėti, nepriklausomai ar yra naudojama tik karštam vandeniui  ar kartu ir šildymui kaip numatyta šiame projekte. O šildymo sezono metu, kai įjungiamas šildymas yra būtinybė išlaikyti ir visą šildymo infrastruktūra name, šiame projekte, tai eliminuojasi.
  4. Apskaita. Gyventojo apskaita įrengiama individualiame šilumos punkte, o bendro naudojimo sąnaudos sumažėja iki visiško minimumo. Taigi,  galima teigti, kad šildymas kainuoja tiek, kiek sunaudojama apartamentuose su labai nedidele bendro naudojimo šilumos nuostolio dalimi .
  5. Dėl didelės sąnaudų sumos individualūs šildymo punktai retai kada įrengiami kiekvienam standartiniam butui.
Tarpbutinės pertvaros

Vokietijoje sertifikuota patvari sistema: dviejų eilių metalinis karkasas, šešių, vietomis septynių gipso plokščiu sistema, klijuojama garsoizoliacine juosta purškiamos poliuretaninės putos . Tokia pertvara gali pasiekti ne mažiau kaip 65-67 dB slopinimą.

 

Dėl tokios milžiniškos garsoizoliacijos Jums atrodys, lyg gyventumėte be kaimynų! Pradedant miegamaisiais kambariais ir baigiant san. mazgais, kuriuose daugeliu atveju ši problema būna opi.

 

Tai įspūdinga garso izoliacija. Pastebėtina  kad ši pertvara veikia sistemoje su grindimis, lubomis ir pan.

Langai

Projekto langų gamintojas „MEGRAME“ – didžiausia langų ir durų gamybos bendrovė Baltijos šalyse, kurios gaminius jau daugiau nei 20 metų renkasi klientai iš Lietuvos ir viso pasaulio.

 

Langai yra itin kokybiški, gaminami naudojant modernias technologijas ir inovatyvias, ekologiškas medžiagas.

 

Projekto langai bus trijų stiklų, dviejų kamerų. Išskirtinai languose, kurie bus gatvių fasaduoe įrengiama speciali garso izoliacinė plėvelė, kuri apsaugos nuo gatvės triukšmo.

Rekuperacija

Siekiant patalpose visada išlaikyti šviežią ir gryną orą, atliekama rekuperacija.

 

Rekuperatorius –  mechaninės ventiliacijos įrenginys, taupantis energiją ir vidaus orą keičiantis lauko oru. Šio proceso metu išvengiamas šilumos praradimas.

 

Rekuperacija užtikrina energijos taupymą. Šalinamas iš patalpų oras šilumokaičio pagalba pašildo lauko orą. Plokštelinio šilumokaičio naudingumo koeficientas  siekia 70%, o rotorinio šilumokaičio – net 85%. Tokiu būdu sutaupoma net apie 70-80% šilumos.

 

Projekto pastatas kokybiškai izoliuotas, turi sandarius langus. Kadangi šilumos energija pastoviai brangsta, o komforto poreikiai nuolat didėja,  patalpų vėdinimui yra naudojamas priverstinis—mechaninis vėdinimas su šilumos rekuperacija. Tinkamai suprojektuota ir sumontuota mechaninė vėdinimo sistema užtikrins reikalingą oro kiekį patalpose, minimalias elektros energijos sąnaudas bei triukšmą, garantuoja lengvą ir patogų eksploatavimą.

Automobilių parkavimosi liftai

Dar viena naujovė, su kuria susidurs šio projekto naudotojai, yra atviro tipo automobilių liftas.  Šis sprendimas Jums suteiks žymiai daugiau komforto nei įprastiniai uždaro tipo liftai.

 

Liftuose įrengiama naujausia saugumo įranga, kuri užtikrins visapusišką saugumą Jūsų turtui.